Nauczyciele Rodzice Dyrektorzy Konferencje

Wyjazd Floryda 2022

26 października- 7 listopada – grupa 11 członków PRM pojechało w odwiedziny do szkół w USA. Pojechali tam nauczyciele, jako i dyrektorzy. Cel: obserwacje w 6 wiodących szkołach na Florydzie. Zakończony Konferencją w St. Pets.

Kreatywne pomysły w placówkach

Na tym rocznym wyjeździe i konferencji Montessori na Florydzie, dużo się nauczyliśmy, i bardzo chętnie chcemy się podzielić. „Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore…

Korzyści z członkostwa

Członkostwo w Polskiej Radzie Montessori to nie tylko dojście do akredytacji! Dowiedz się, jakie korzyści i zalety masz, będąc członkiem. „Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab…

sprzedaż biletów online

W przypadku zakupów biletów online po godzinie 14.00 dnia 21.04.2023r, udział w konferencji będzie możliwy tylko w trybie offline z możliwością jednorazowego odsłuchania materiałów do 10.05.2023 r.
Kody dostępu wraz z linkiem do transmisji będą wysyłane od poniedziałku 24.04.2023 r.

Wszystkie osoby, które zakupią bilety do godziny 14.00 21.04.2023 r. otrzymają dostęp do transmisji w czasie rzeczywistym.