Nauczyciele Rodzice Dyrektorzy Konferencje

Rejestracja na XIII Międzynarodową Konferencję Montessori

INSTRUKCJA

W pierwszym kroku prosimy wybrać typ rejestracji:

  • Rejestracja na konferencję [NIEAKTYWNY]
– Wszystkie miejsca w trybie stacjonarnym zostały zarezerwowane.
– W przypadku chęci zapisania się na listę rezerwową, prosimy o wysłanie emaila na adres: kontakt@konferencjamontessori.pl.
– W przypadku pojawienia się wolnych miejsc, będziemy kontaktowali się z uczestnikami z listy rezerwowej wg kolejności zgłoszeń.
– Otwarta jest możliwość udziału stacjonarnie w warsztatach piątkowych oraz konferencji w formie online.
  • Uczestnik online – tryb rejestracji dla osób, które chcą wziąć udział w konferencji w wersji zdalnej (online), zgodnie z programem wykładów dostępnych w streamingu.
  • Rejestracja tylko na warsztaty piątkowe [NIEAKTYWNY] – dla osób biorących udział tylko w spotkaniu w dn. 12.04.2024 (osoby biorące udział w całości konferencji mogą wybrać udział w piątkowych warsztatach jako opcję przy pełnej rejestracji).
  • Rodzic – program skrócony [NIEAKTYWNY] – Możliwość rejestracji na jeden z dwóch wariantów skróconego programu, przeznaczonego dla rodziców chcących poszerzać wiedzę o metodzie Montessori

Warunkiem otrzymania faktury za udział w wydarzeniu jest uzupełnienie danych organizacji w poniższym formularzu. Faktury zostaną wysłane pocztą elektroniczną na adres podany w formularzu rejestracyjnym po zaksięgowaniu opłaty za udział w wydarzeniu.

Aby otrzymać fakturę z odroczonym terminem płatności dla placówki edukacyjnej, prosimy po dokonaniu rejestracji przesłać stosowną informację na adres kontakt@konferencjamontessori.pl.